| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

Buna ziua am 17 ani sunt baiat si astazi la urinare am simtit o durere langa penis deasupra sub burta mai exact si tin sa mentionez ca imi vine sa urinez continu simt ca nu pot elibera toata urina din mine oare sa am probleme cu prostata la 17 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ai infectie urinara. Du-te la medicul urolog. Barbatii daca se hidrateaza nu fac infectii din astea. Bea apa multa si du-te la medic.

| Teo29 a răspuns:

Poate e o raceala urinara. Fa-ti sumar urina si urocultura, cauta pe net regulile pentru uro-cultura si fa-ti si un echograf daca acolo nu iese nimic. Daca iese ceva la analize sau echograf cauta un medic bun urolog/nefrolog, eventual mergi si la medicul de familie cu rezultatele ca sa iti prescrie tratament.

| ngllllll a răspuns:

Infectie urinara. Mergi la un medic, sau bea albastru de metil. E importanta igiena.