| tiktak44 a întrebat:

Am 18 ani si am scolioza si cifoza, nici una iseita din comun(poate un pic cifoza). Adevarul este ca nu imi permit sa cheltui 6 milioane pe luna pentru kinetoterapie si nici timpul nu imi permite.Asa ca ma puteti ajuta cu cateva programe de exercitii(cat mai explicite)cu un program si tot ce as putea face sa imi drept spatele cat inca mai pot? Va rog sa fie materiale expliciite, daca se poate video-uri.
Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Totusi omule du-te la doctor nu intreba necunoscuti pe net nu suntem doctori oricum stiam ca e un fel de ham pentru a tine spatele drept.