| Kittey_Betzy_1997 a întrebat:

Am fost Gincelogic am luat tramenet si Myo-sun dar ce inseamna cumva curătenie ovar? Poti un raspuns, va multumim!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Suferiți de infertilitate și vi s-a recomandat această pastilă. Ați înțeles, probabil, greșit cu spălarea. E vorba de stimulare ovariană pentru a putea rămâne gravidă! Sănătate!

| corbulalbrosu a răspuns:

Produsul Myo-Sun se foloseste in cazurile in care se presupune ca activitatea ovarelor este ''lenesa'' sau nesatisfacatoare si din acest motiv se ajunge intr-o starea de infertilitate temporara. Hormonii existenti in Myo-sun, prin actiunea lor asupra ovarelor provoaca modificari hormonale de impulsionare a procesului de maturizare a ovulelor si o ''golire'' sau ''curatare'' a ovarelor de ovulele imature care au putut sa ramana in ovare in decursul perioadei de timp in care ai incercat dar nu ai reusit sa ramai insarcinata. Probabil ca la asa ceva s-a referit medicul ginecolog prin acea ''curatenie?'' sau ''curatire?'' a ovarelor. Multa sanatate!

| Heavenonearth a răspuns:

Salut.
Myo-sun este pentru a stimula ovulele din ovarul tău ca să faci copii, să ai bebeluș in burtă.
Nu este pentru curățenie ovar.
Te rog caută-mă pe privat și îți dau facebookul meu sau nr de whatapp și te ajut cu explicații pe ințelesul tău.