| ferar12 a întrebat:

Am o intrebare! Eu joc fotbal in liga 4. Voi fi cumparat de o echipa de fotbal in liga 3 numai ca e pacatul meu ca fumez. Daca o dau pe plasturi cu nicotina nu mai afecteaza plamanii pentru alergat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ți țigară electronică, și rezolvi cu plămânii și cu nevoia de fumat.

Răspuns utilizator avertizat