| Edy678 a întrebat:

Am o întrebare.
Precizez că sunt din Botoșani.
Dacă sunt minor pot să mă operez de polipi la spitalul județean? Și da, unde trebuie să mă duc?
Mulțumesc, anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Te duci cu unul dintre parinti ori un tutore la medicul de familie si acesta iti da recomandare la un specialist ORL-ist, mai departe vei afla de la medicul respectiv unde vei fi operat.