| NebunieLaSecunda a întrebat:

Am o mare problema, nu stiu ce sa fac sa scap de roseata permanenta ce o am pe nas si obraji pe pometi in zona aia, obrajii nau treaba...tot timpul nasul meu este rosu si in lateralele nasului la fel, si cand beau o bere toata fata mi se ingalbeneste parca numai locul ala se inroseste, si in poze zona aia imi iese rosie. Vreau sa scap de roseata asta care pare permanenta, nu sa o maschez cu fond de ten.Sunt baiat poate conteaza si sex-ul.Ajutati-ma.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, poate faci o alergie la ceva si nu stii, urmareste cum ai fata inainte sa bei bere, si dupa, doar asa se explica acest fenomen, daca nu, un control de rutina sa stii ca nu stricawinkingsmug

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NebunieLaSecunda explică:

Nu.N-am facut nici o operatie de genu.De ce?

| NebunieLaSecunda explică:

Alergie ca alergie da tot timpul? Ca de mult timp sunt rosu la nas si in stanga/dreapta nasului...ca si cum as pune o banda pe nas pe orizontal.

| AvrilLivigne a răspuns:

Si eu am asa? ai facut o operatie de scoaterea polipilor sau ceva?