| SnakeAndEndP a întrebat:

Am o problema, am sangerari nazale, nu pot zice ca regulate dar apar de la nimic... nu m-am zgariat, n-am depus efort sau avut vreo boala, sa zic asa cand am avut : Astazi 17 octombrie si acum aproximativ 5 luni, nu curge mult dar de la nimic VA ROG AJUTATI-MA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Daca se mai repeta du-te la ORL ca sa identifice eventuala cauza si sa iti dea un tratament.
https://www.cdt-babes.ro/articole/sangerare_nazala_epistaxis.php

1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Fa o hemograma sa vezi ce nr de trombocite ai