| Raul_Paul_2000 a întrebat:

Am o problema, de aseara a inceput sa ma doara testiculul drept, stie cineva care este problema si de ce? Tin sa mentionez ca m-a luat durerea dintr-o data fara sa fac nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mopmop a răspuns:

Multiple cauze... boala venerica sau mai stiu eu ce. Asa incat sfatul meu este sa te adresezi medicului de familie care te va trimite probabil la specialist! Lasa rusinea la o parte si mergi cat mai repede. Si la medic sa ii spui ca te doare un testicul. Noroc!

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Trece el singur, lasa-l in pace.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ai ridicat ceva? Ai avut o excitare prelungita? Mai lasa sa treaca ceva timp. Daca se mentine mergi la medic.
PS. Crezi ca daca scriai testicul lumea se gandea la altceva? Este cineva care nu il denumeste asa cum il cheama din mosi stramosi. Eu cred ca toti - de la cel cu țâța-n gura, pana la cel cu barba sura - i-a zis pe numele adevarat macar odata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Testicul se scrie fraiere