| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema,la gaura penisului am o umflatura că o basica, are aceeași culoare ca, capul penisului nu mă doare, nu mă ustura, nu nimic dar are câteva bobite pe lângă și pe piele din interior sunt multe puncte de aceeași culoare cu piele(nu-mi spuneți sa merg la doctor că nu de aia am pus întrebarea aici)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Daca "umflatura" e marunta atunci ii ceva normal, la fel si in cazul pielii. Toata lumea are acele glande pe penis, doar ca la unii ia mai observabile iar la altii aproape de loc. Asta doar daca-s asa ceva ci nu vreun herpes sau mai stiu eu ce bube aparute la o perioada dupa contactul sexual, in cazul acela cred ca e nevoie de o vizita la dermatolog. Intrebare-i urmatoarea, daca se aflau de mult acolo ori abia au aparut( caz in care ar trebui sa te gandesti bine ce ai facut in ultimele luni).

| Tarinus989 a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Se afla de câteva luni dar am 13 ani

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns (pentru Tarinus989):

Chill atunci, ii perfect normal.

3 răspunsuri:
| Alexandrionelu a răspuns:

Nu te du la doctor. Așteaptă pana când penisul se va usca și va cădea singur.