| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si dupa ce trec sarbatorile o sa merg la medic dar pana atunci petru linistea mea as vrea sa aud niste pareri. Eu de mica am probleme cu oasele, am avut o luxatie de rotula cand am avut 13 ani la genunchiul stang, de atunci nu am mai fortat genunchele, l-am ferit de efort iar acum 2 zile dupa ce am avut de facut putin efort cand m-am dat jos din pat mi-a sarit rotula de la genunchele drept de data asta si mi-a ramas asa. Am suferit dureri groaznice si nu m-am putut deplasa la spital decat cu salvarea dar pe salvare dupa ce mi s-a pus piciorul intr-o atela pana am ajuns la spital mi s-a pus la loc rotula iar medici de la spital nu mi-au mai facut nici radiografie nici nimic petru ca au spus ca sunt bine. Acuma daca s-a pus la loc si sa am grija de acuma. Ce-i drept pot calca pe picior, sa il misc mi-e doar umflat si schiopatez poate si de frica... Oare poate sa fie ceva mai grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mateia a răspuns:

Ti-a trecut, esti ok acum? In Bucuresti cei mai buni medici ortopezi sunt la Spitalul Floreasca