| Niikka a întrebat:

Am sa trec direct la subiect: in urma cu 2 zile am descoperit exact chiar sub barbie, o umflatura, cat un bob de cafea, nu foarte tare, usor dureroasa la palpare. Ce poate fi si ce trebuie sa fac? Ms

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Ar trebui sa consulti un medic dermatolog in caz ca problema perstista mai mult de o saptamana pentru a nu se agrava problema.
O zi buna

| Dlkee a răspuns:

S-ar putea sa fie un cos in pielewinking Mai lasa-l o zi, doua si daca se face la cap, alb sau galben poti sa stai linistita, ca era cos. Bafta!

| Niikka explică (pentru Dlkee):

Sigur ca nu e cos, e altceva..doar ca nu stiu ce e

| andreiadn a răspuns (pentru Niikka):

Si te doare tare?

| Dlkee a răspuns (pentru Niikka):

Ete na. Du-te la un dermatolog atunci.