| Gustavv a întrebat:

Am si eu o intrebare care ma framanta de ceva timp. De curand m-am inscris la scoala de subofiteri de jamdarmi, iar din cate am inteles la un moment dat se performa anumite contravizite medicale in care trebuie sa decalotezi. Intrebarea mea e daca are importanta daca e rupta ața sau nu. Multumeac anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BunaZiuaMerio a răspuns:

De ce ar trebui sa faci asa ceva?