| Dana2103 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Ce sa fac daca am soldurile inguste? Credeti ca daca maresc fesele vor parea soldurile mai mari? Din cauza asta n-am forme de femeie si ma simt complexata.
Bine ca am sani cat de cat...ca n-as parea femeie la prima vedere.
Prin exercitii pot creste fesele sau soldurile? Precizez ca am 21 si soldurile nu cred ca mai cresc.
Dau funda si voturi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce sa fac daca am soldurile inguste? " - invață să trăiești cu ele, așa cum sunt.

| Speranta12 a răspuns:

O sa ajungi ca Kim Kardashian

https://mag.rjeem.com/......ing-psalm/

| Dana2103 explică (pentru Speranta12):

Ea le-a vrut asa mari dar noi care le dorim potrivite nu ne permitem.

| Andresso a răspuns:

Nu te supăra, am si eu 21 sunt baiat. Sunt interesat de cum arăți, un Instagram ceva, se poate, daca nu te superi, desigur?
Nu înțeleg de ce la unii le displace sa aiba soldurile "inguste". La o fata mie chiar nu imi pasa sa aiba soldurile mari umflate, nici fundul mare.

Trebuie sa uiti de complexul asta, personal imi plac fetele cu soldurile mai inguste decat cele cu soldurile cat un butoi.
Apropo, ce inaltime ai?

| Dana2103 explică (pentru Andresso):

Nu sunt aici pentru followeri sau iubiti, mersi dar nu
Am 1 76

| Peachdelight a răspuns:

Da poți sa mărești fesele prin exerciții fizice. Genuflexiunile sunt foarte eficiente mie îmi plac mai ales cu greutăți. Fa-ți abonament la sala și ai destule aparate pe care sa le folosești in sensul asta.

| TPU2019 a răspuns:

Eu mi-aș face mai multe probleme cu mintea să nu fie îngustă. Cu șoldurile înguste poți să trăiești fără nici o problemă, cu mintea îngustă, puțin mai dificil.

| DigBick a răspuns:

Raspunsul cel mai scurt si cel mai clar ar fi ca trebuie sa invatam sa ne acceptam asa cum suntem. Sunt exercitii prin care poti mari masa musculara in zona respectiva si de asemenea cred ca ajuta sa pui cateva kilograme in plus. Dar ideea e ca asa iti este scheletul si nu vad o metoda sanatoasa de a-l schimba. Sarcina si nasterea unui copil ar mai putea sa-ti creasca soldurile, dar asta nu este o metoda la indemana si de pe azi pe maine, asta e clar. Trebuie sa lasam frustrarile deoparte si sa ne simtim bine in corpul nostru. Esti deosebita asa cum esti!

| Donsavas a răspuns (pentru DigBick):

Sarcina NU CRESTE soldurile!