| AlexandruSebastiano a întrebat:

Bună ziua, am și eu o întrebare foarte dificilă.
Am încercat să mă las de țigări de câțiva dată și nu am putut fumezi de 6 ani și am încercat și vape-ul dar tot nimic, mă puteți ajuta cu ceva? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Intrebarea nu e dificilă de loc. Dificil - se pare - e ca tu să spui NU țigării. Brusc și hotărât

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dificilă rău.
Mai ales gramatical.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca defumoxan ar ajuta. Exista un grup pe Facebook "eu m-am lăsat de fumat, tu poți?" cauta-l, poate te inspira.

Unii de acolo zic ca nu mai fumează de o perioada mare de timp cu ajutorul acestor pastile. Sunt nefumător, apropo. Am fumat și eu cândva, dar aia s-a considerat pipat si nu fumat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ups, ca am uitat sa las link - ul la pastile. Scumpe ca naiba, nu altceva. Dacă te hotărăști, Îți recomand totuși sa cumperi online cu ridicare din farmacie. În farmacie prețul va fi mai mare decât ce vezi pe site. Eu numai online cumpăr de la dr max, din farmacie doar pastilele cu rețetă.

https://www.drmax.ro/defumoxan-1-5-mg-100-comprimate-aflofarm