| NiculaeClaudiuAndrei a întrebat:

Buna ziua,am si eu o intrebare mai intima am facut sex cu iubita mea protejat adica cu prezervativ si la final in prezervativ sperma era de o culoare gălbuie nu trebuia normal sa fie alba, este normal sa fie putin galbenă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
23 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sperma are culoarea si mirosul in functie de ce mananci tu.

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru Violleta2022):

Poate fi si din cauza ca iese din aceeași gaura cu urina?

| RobertVaka a răspuns (pentru Violleta2022):

Spune si ce gust are daca tot esti experta

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru RobertVaka):

Haideți să fim cu bun simt si sa respectăm domnișoarele.

| Violleta2022 a răspuns (pentru NiculaeClaudiuAndrei):

Nu, nu poate avea acelasi gust cu urina, fiindca atunci cand iese sperma nu iese in acelasi timp cu urina, asta functioneaaza aparatul reproducator la barbati.

| Violleta2022 a răspuns (pentru RobertVaka):

Poti sa-ti gusti si singur sperma, ca sa poti face comparatie, chiar te invit!

| RobertVaka a răspuns (pentru Violleta2022):

Ok, si ce gust are?

| Violleta2022 a răspuns (pentru RobertVaka):

Gustati-o baiete si vei vede ace gust are! Ce-i greu deinteles!
In toate tratatele medicale spune acest lcur: sperma are gustul si mirosul mancarurilor pe care barbatul le inghite!
Probabil esti copilas de scoala generala, daca esti incapabils a intelegi acest lucru.

| RobertVaka a răspuns (pentru Violleta2022):

Pentru cultura ta generala, pe care nu o ai aparent, are gust sărat.

| mi25 a răspuns (pentru RobertVaka):

Doua femei discuta inte ele:
- Oare sperma unui negru este tot alba?
- Nu stiu, dar stiu ca-i tot sarata.

| Violleta2022 a răspuns (pentru RobertVaka):

Asta nu tine cultura generala, ca nu ai tu atatia ani de carte si experienta de viata cata am eu, gustatul spermei tine de ce bagi tu in gura si cum ai aflat ca-i sarata, inseamna ca doar ca a ta este sarata.

| Violleta2022 a răspuns (pentru RobertVaka):

Ia baiete de citeste, sa te educi si tu:

https://www.csid.ro/......i-6522738/

| RobertVaka a răspuns (pentru Violleta2022):

Adevarul e ca mi-ai dat cel mai medical site sa citesc? la fel de medical ca sfaturile pe care le dai tu pe acest forum. Iti dau un sfat: mai bine ramai la ce ai tu experienta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru RobertVaka):

Nu stiu cati anisori ai, dar evident ca vorbesti in necunostinta de cauza, ca orice adolescent care se crede mai destept decat este in realitate si care nu are bun simt.

| RoCkKiD a răspuns:

Poate sa fie putin galbena in functie de ce manaci sau de ce lubrifiant o avea prezervativul pe el. nu e nimic dubios.

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru RoCkKiD):

Oare sa fie si de la urina?

| carevaescu a răspuns (pentru NiculaeClaudiuAndrei):

E de la varsta

| RoCkKiD a răspuns (pentru NiculaeClaudiuAndrei):

Nu se intalneste cu urina, sunt tevi diferite.

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru RoCkKiD):

Păi sperma nu iese din aceeași gaura cu urina?

| RoCkKiD a răspuns (pentru NiculaeClaudiuAndrei):

E posibl si asta, sa spele ce era pe uretra.

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru carevaescu):

Nu cred

| mi25 a răspuns:

@Violleta, de unde stii?

| mi25 a răspuns:

Ai gresit "adrisantul" Era vorba de Violleta, nu de mine. laughing