| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare,nu inteleg de ce cand atunci fumez tigari slabe kent 1, 4 sau slim ametesc, iar cand fumez kent 8 10 nu am nimic? As fi vrut sa fumez din acelea mai slabe...pentru a dauna mai putin.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Dayiii96 a răspuns:

Toate tigaeile dauneaza nu doar nicotina dauneaza organismului daca vrei iti fie bine lasa-le eu am fumat ani la rand si am citit cartea de allen care-in sfarsit nefumtor si ma ambitionat foarte tare pentru ca inainte am incercat de multe ori si nu reusisem eu iti recomand cartea si in loc te distrugi o sa iti revii eu m-am lasat de 2 ani si sunt foarte fericita plus ca e o schimbare imensa in buget. Cat despre ameteala nu stiu ce ar putea fi.

| ionutz156 a răspuns:

Poate te-ai obisnuit cu alea mai tari.

| Truyka_Floryn_1998 a răspuns:

Probabil sunt mai tari alea slabe ca alea tari cel mai bine e sa iti ei o tigare electronica si totul s-a rezolvat