| mihaill a întrebat:

..am si eu o mica problema. De ceva timp ma doare capul foarte rau, am fost la spital, mi-am facut un ecg la inima si mi-a iesit bine. Mi-am mai luat tensiunea si am 14 8, 15 7. Ma doare la ceafa capul foarte rau si-mi simt pulsul. Nu stiu ce sa mai fac....va rog frumos sa ma ajutati, am nevoie de un sfat, unde as putea merge. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Ar trebui sa mergi sa faci un RMN sau tomograf, desigur, la recomandarea medicului de familie.

| diesel94 a răspuns:

Problema asta o am si eu. Nu stiu ce naiba poate fii dar de 1-2 luni ma doare capul zilnic. Daca aflii ceva te rog sa imi dai un mesaj privat.

In rest ma simt sanatos.

| Wind135 a răspuns:

Ai valorile astea in conditii de repaus? Parintii ii stii sa aiba tensiunea mare? Mai ai alte afectiuni asociate?

| DelyaNikoleta a răspuns:

Imi pare rau! poate ai fierea marite si curbata, du-te la medicul familie

| mihaill explică:

De obosit nu obosesc, nu am treaba. In momentul asta ma doare foarte rau capul, nu stiu ce poate fi. Varsta mea este de 18 ani