| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelămurire, deci aseara a inceput sa ma doară capul foarte tare si sa îmi curgă sânge din nas foarte mult... ce am facut inainte am fost intr-un parc la petarde si am împușcat destule acum nu stiu daca de la ele... Ce ar putea fi?... confused

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ce vrei să spui prin termenul "împuşcat", mai exact?

| William a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Le-a dat foc iar petardele au explodat. Nu cred ca e de la petarde, cel mai probabil are o boala nasoala si trebuie sa mearga la medic, rapid.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca e da la petarde ca si eu am dat si n-am patit nimic. Poate ai vreo alta problema dar nu cred ca e de la petarde

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e de LA petarde, Daca nu tiau puscat in fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca am pocnit...