| AlexMarian17 a întrebat:

Am un prieten care imi tot spune ca nu e multumit de forma nasului,asa ca m-a rugat sa va intreb,poate pare o intrebare putin ridicola,dar vrea sa stie cum sa isi ridice mai mult varful nasului.Mi-a spus ca a auzit de la cineva ca daca apasa de mai multe ori pe el,o sa ii ridice varful, dar eu i-am spus ca nu sunt sigur de asta.Voi ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

... si ii vor creste si aripi...
big grin

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu se schimba. Trebuie operatie estetica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Operatie estetica