| EdyKill3rG a întrebat:

Bună ziua, as dori și eu sa știu cum scap de transpirația excesiva, am încercat toate antiperspirantele și nu merge nici măcar unul,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Odaban daca transpiri cand afara sunt peste 25 grade.
Eu il folosesc la 5-7 zile din luna mai pana in septembrie asa, atat.
Daca transpiri excesiv si cand afara nu e cald nu ar strica niste analize.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e la subraț încearcă odaban e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar că sa scapi de problema ar fi indicat sa vizitezi un medic dermatolog