| ionutunited a întrebat:

Buna ziua as vrea ca la aceasta intrebare sa imi raspunda doar persoanele din domeniu acum 2 ani am capatat o raceala ce se caracterizeaza prin tuse seacă flecme durere in gat am urmat un tratament cu sulfamide timp de 2 saptamani la prescriptia medicului pentru o luna a trecut mai peste 6 luni au început activ flegme zilnice dese medicul mia prescrie oxitetraciclina a avut efectul promis o lună iar acum la 2 de cand am capatat asa zisa bronsita au început alte reprize de harcaieli flecme zilnice,sfaturi tratemente, mam informat un pic si sunt curios daca sunt pozitiv de stafilococul auriu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Ai nevoie de niste analize foarte serioase.