| Edy1995 a întrebat:

As vrea sa iau legatura cu persoane care au avut probleme cauzate de fizioterapie.
Am mari probleme si as vrea sa cer sfatul altora care au trecut prin asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce ai patit?
In mod normal, daca e facut cum trebuie, fizioterapia nu face probleme.

| Edy1995 explică:

Pe data de 30 decembrie am fost operat de hernie de disc, inainte de asta mi s-a facut fizioterapie din cauza durerii de spate. Imediat dupa fizioterapie am inceput sa am dureri foarte mari la piciorul stang (tin sa mentionez ca in anul 1997 am avut un accident la acest picior sectionand artera femurala). Durerea se prezinta si cu usturimi si intepaturi de la genunchi in sus. As vrea sa stiu daca se poate remedia aceasta problema si cum.