| MoonLight a întrebat:

Asnoapte m-a piscat un tantar, iar dimineata piscatura nu mai era piscatura. Era un cos. Si mama a patit la fel. Tantarul era infectat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 0vidius a răspuns:

Ai facut o blanda(probabil te-ai scarpinat in zona intepaturii).

| Nickelback a răspuns:

Nu nici decum asa e pielea voastra asa s-a format piscatura nu iti fa griji

| KinoAndreea a răspuns:

Pai stai linistit/a e doar o piscatura de tantar si poate pentru ca te-ai scarpinat s-a mai umflat .mnah.am patit si eu.