| Amely21 a întrebat:

Ați folosit pasta de dinți Delta Seal? Ce părere aveți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mizeria aia de import la care 80% din pret e marketing si profiturile MLM-istilor? Sa fim seriosi! Sa ma platesti si nu bag in gura asemenea porcarii. Gennadent Argentum + Hofident Q10 = paste de dinti si apa de gura EXTRAORDINARE, 100% romanesti, la preturi cu mult sub cit valoreaza. Mie efectiv mi-au salvat viata.

| Dennis1993 a răspuns:

Foarte buna. Recomand

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dennis1993):

Esti amuzant. Daca tu ai folosit porcaria aia de 150 - 200 RON sau cit naiba...