| Twetty9137 a întrebat:

cate calorii are un sandwich cu 3 felii medii de salam 2 felii de branza topita si castravete, feliile de paine sunt destul de mari,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AssoX a răspuns:

1.Depinde paine, 2. cascavalul si evident salamul, nu are nimeni cum sa iti aproximeze daca nu spui toate detaliitle.

| aria1996 a răspuns:

In mod normal daca nu vrei sa te îngrași sau vrei sa slabesti nu trebuie mâncate produsele procesate deci salamul e scos total din discuție si cu cașcavalul ar fi mai bine brânză...nu stiu ce sa zic e greu prima oara zi-mi daca vrei sa slăbești sau sa te menții.