| Yadoaryo764 a întrebat:

Buna ziua catelusa mea a fost muscata de ceva nu stiu ce de gat si de atunci merge stramb cu picioarele cand are dureri se intoarce cu capul spre picioare nu pot sa ma duc acum la veterinar miercuri trebuie sa ma duc imi puteti spune ce are? Va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| P4rAd0x a răspuns:

Buna ziua. Tratamentul si diagnosticarea se poate face in principal doar de catre medicul veterinar, sau cel putin o idee orientativa de catre o persoana care stie despre ce e vorba, dar in general la fata locului. Poate ar fi cel mai bine sa sunati medicul veterinar si sa il intrebati despre ce este vorba, pana miercuri, si sa intrebati daca puteti sa faceti ceva, si presupun ca ar trebui sa va spuna despre ce e vorba. Ar fi o idee foarte buna sa faceti asta, mai ales daca ati mai fost la medicul veterinar respectiv. Numai bine. :")