| DamienArmitage a întrebat:

Ce neurolog imi puteti recomanda din Bucuresti, care de asemenea poate face interpretare pe baza imaginii de RMN?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Teo29 a răspuns:

Dr Leon Danaila daca sunt probleme mai grave.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Chiar medicii care fac RMN-ul iti si interpreteaza imaginile si observatiile le scriu si pe foaia de consultare.
La clinicile de neuro-chirurgie interpretarile se fac, la nevoie, chiar si de mai multi medici cu mare experienta.

| ziftode a răspuns:

Interpretarea RMN face parte din pretul RMN-ului!