| alexascumpy a întrebat:

Cine imi poate spune pareri despre dna dr Buta Corina - medic endocrinolog din Iasi care vine odata pe saptamana si in Vaslui la clinica Recumed Clinic?
Sau cine imi poate recomanda un medic endocrinolog bun in Iasi sau Vaslui?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ilie_Sandu_Robert_1985 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la domnul Viorel Scripcariu.

| alexascumpy explică (pentru Ilie_Sandu_Robert_1985):

Buna. Imi poti da mai multe detalii? ce problema ai avut? eu vream sa merg in legatura cu acneea. unde are cabinetul? lucreaza si cu casa de asigurari? cam cat costa o consultatie la domnul doctor?

| alexascumpy explică (pentru Ilie_Sandu_Robert_1985):

Buna. In legatura cu ce probleme ai fost la dl dr? are cabinte particular? unde anume, si cam cat costa o consultatie (sa lucreaza si cu casa)? In legatura cu dna d. Buta Corina stii ceva? Multumesc