| Bogdanelll96 a întrebat:

Buna Ziua! big grin Am 16 ani, si ma gandesc sa imi fac un tatuaj pe corp, sau chiar mai multe! Dar daca ma maresc in corp (pun mai multi muschi pe mine) tatuajul se va strica in timp? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu se va strica, poti face linistit un tatuaj, nu te lua dupa rautatiile celor de mai jos.
Daca tie iti plac tatuajele, iti poti face unul.
Te pup!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Altceva mai bun nu ai de făcut?
Nu uita că tatuajul este o poartă de contaminare cu hepatită.
Pa, pa.

| Bogdanelll96 explică (pentru Legiuitoarea):

Nu ma intereseaza ce porti si ce boli pot lua. O multime de oameni au tatuaje pe ei si n-au patit absolut nimic happy. Va rog, daca nu va pricepeti nu mai comentati... vreau raspunsuri serioase

| PyKaciu a răspuns:

Întrebare banală... de ce ţi-ai face un tatuaj?! Care e rostul? În primul rînd dacă ai tatuaj tot acelaşi fraier rămîi!

| Bogdanelll96 explică:

Tatuajul mi-l fac pentru ca asa vreau eu! Cand ma uit in oglinda vreau sa ma motiveze foarte mult in sportul pe care-l practic happy Haters gonna hate