| Vladx1 a întrebat:

Buna ziua,daca am Astm si adeverinta medicala care arata ca nu am voie sa port masca, plus persoane vulnerabile acasa pot solicita pentru invatamantul Online? Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi Ordinul ME si MS cu masurile stabilite:
http://www.monitoruloficial.ro/......iewmof.php

| sierra1 a răspuns:

Scrie mamă-ta o foaie la diră și tu o trimiți pozată și gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci solicitare din orice motiv medical chiar si o depresie. Mergi la cancelarie si vorbeste cu ei, vino cu o copie dupa buletin, o sa iti dea o foaie sa o completezi sau un model dupa care copiezi si scrii de mana cerere catre director care va fi aprobata de dumnealui

| MattteoAbz1111 a răspuns:

Da, poti face o solicitare pentru a face orele acasa Din ce-am inteles, dar pentru mai multe detalii încearcă să i ei legătura cu dirigintele/diriginta clasei tale!

| Vladx1 explică:

Va multumesc!