| Curbăt_Ionuţ_2000 a întrebat:

de 2/3 zile am o problemă cu amețeala. Ma trezesc dimineața din pat, nu foarte repede... după ce m-am ridicat apare amețeala pe toata durata zilei si nu stiu din ce cauză, precizez ca seara pe la ora 19:00 apare si oboseala foarte mare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce ora mergi noaptea la culcare? Seara de seara?

| elcosmin a răspuns:

Din cauza oboselii sau din cauza alimentatiei. Incearca sa mananci mai mult, probabil esti anemic. Plus de asta, incearca sa adaugi in alimentatia ta multe vitamine, proteine, calciu etc si fa miscare.

| Sahara1900 a răspuns:

Incearca sa te odihnesti, si ia calciu si fier! O sa dispara dupa o vreme!

| Nyku7877 a răspuns:

Lipsa de vitamine ea niste vitamax ca da energie