| anonim_4396 a întrebat:

De cateva luni am secretie vaginala galbui-maronie si urat mirositoare cu consistenta uneori branzoasa. Din cauza pandemiei nu pot ajunge la ginecolog, deci vizita medicala e exclusa. Tin sa mentionez ca nu mi-am inceput viata sexuala.
Ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nume6 a răspuns:

Și medicul de familie te poate ajuta în aceasta caz. O să zică aparent prima dată că ai infecţie vaginală. Mă gândesc prima dată că ai avea infecţie vaginală foarte frecventă la fete/femei. Du-te totuși la medicul de familie, o infecţie vaginală netratată duce în timp la a nu mai putea face copii. O să îţi dea niște antibiotic pe gură cred eu.

1 răspuns: