| Jigokunokishi a întrebat:

De cateva zile am observat pe ochiul stang un fel de chestie gelatinoasa, mica si transparenta. Se afla pe partea alba a ochiului si nu se misca, e ca un strat de ceva format pe ochi si arata ca o lacrima. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Iti recomand o vizita la medicul de familie. Nu stiu daca cineva dintre noi ar putea sti ce este.