| Iulia8659 a întrebat:

de cateva zile ma doare foarte tare cand stau in pat sau noaptea cand dorm partea dreapta, pe de la zona spatelui catre fata. Toata partea dreapta. Parca m-ar injunghia cineva in partea aceea. De multe ori nu pot dormi noaptea din cauza durerilor. Ce ar putea fi? Sper ca am putut explica cat de cat bine. Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mariusraduica a răspuns:

Poate fi o raceala la rinichi sau poate chiar la vezica. Daca de doare rinichiul drept iti va radia durerea catre burta. Trebuie sa te duci la un medic

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pentru un control medical cel puțin până la medicul de familie.
Sănătate!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Salteaua daca are peste 10 ani trebuie schimbata.

| Iulia8659 explică (pentru mgtow):

Patul e nou, l-am cumparat acum jumatate de an.

| mgtow a răspuns (pentru Iulia8659):

Atunci e ceva legat de sanatatea ta mergi la medic.