| LupuMia a întrebat:

de ceva timp am niste dureri de cap oribile si cand nu ma doare capul, cand ma misc sau cand ma spal le maini si tin capul in jos, simt niste intepaturi in partea dreapta a capului jos aproape de ceafa, intepaturi ca de cutit. Aveti idee ce simptome sunt acestea? Ma doare capul in fiecare zi... o sa merg la doctor saptamana asta, dar vreau si cateva pareri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vreun inceput de raceala.

| sierra1 a răspuns:

Lasă-l mai bine pe medic să-și dea cu părerea, nu pe noi, cei de pe TPU, bieți absolvenți de gimnaziu

| Cristina91Mm a răspuns:

Migrenă...mie imi trece cu ibalgin