| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp [mai exact, de 2 zile] ma doare ingrozitor de tare piciorul drept. M-am jucat fotbal si am alunecat si-am cazut exact pe el. Nu am simtit durere in momentul ala, si-am continuat sa joc. Ei bine, acum de abia pot sa-l misc, si ma ingrijoreaza faptul ca ma doare aproape de apendicita. Sfaturi / sugestii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexandruGabriel a răspuns:

Probabil ai facut febra musculara de te doare acolo.mi s-a intamplat la fel numai ca eu am facut intindere m-a cam durut o saptamana. Dar trece de la sine.Mai tine din cand in cand o compresa cu apa, sau gheata, altceva nu te pot sfatuii...Bafta