| anonim_4396 a întrebat:

Din greșeală mi-am băgat un pix în mana și a rămas un punct de pasta și a crescut piele peste el, cum fac sa dispară?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Cum a spus si Simpatik e la fel ca tatuajul
fiind doar un punct te poti duce la chirurgie plastica sa ti-l scoata
sau... tatuajele se scot cu laser (nu stiu cum si unde, dar stiu ca se poate)

| Alexandruxxxx a răspuns (pentru Bizon95):

Și cât ar costa asta ala chirurgie plastica?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu prea ai cum, procedeul pe care il descrii seamana putin cu tatuatul.Eu zic sa nu te complici nu de alta dar ar trebui indepartata acea bucata de piele happy te deranjeaza atata de tare? e doar un punct...