| Flar3 a întrebat:

Buna ziua! E normal, ca dupa ce iti indepartezi cosurile de pe fata, sa iti apara puncte negre?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AcelasiDarNuMereu a răspuns:

Salut. Punctele negre se fac de la neingrijirea fetei. Incearca sa iti pui un prosop asa caldut pe fata ca sa-ti deschizi porii, si incearca usor sa le strangi, ca vor iesi usor.

| Flar3 explică (pentru AcelasiDarNuMereu):

E ok si spirtul?

| AcelasiDarNuMereu a răspuns (pentru Flar3):

Am auzit ca difera de la persoana la persoana. Ca sunt persoane cu tesut mai… fragil, sa zic asa, si nu ii okay, dar pentru altii e okay. Acum depinde de fata ta.