| Dolceazza a întrebat:

Este cineva diagnosticat cu keratoconus? Ieri am fost la oftalmolog si mi s-a zis ca suspicioneaza. Aveti dureri de cap ca unul dintre simptome? Ce faceti sa se remedieze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Cei cu probleme la ochi(orice fel de probleme) au mereu dureri de cap... si dificultati la citit. Multi nu le constientizeaza...

| Dolceazza explică (pentru Sonia822):

Nu neaparat, eu port ochelari de mica si pana acum nu am suferit de dureri de cap