| Rauliuccgeorge a întrebat:

Buna ziua, este posibil cu aceste analize totusi sa ai leucemie?
https://ibb.co/PCPwYNC
https://ibb.co/2FqYZVR

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate pe acest forum NU avem medici, deci nu-i nimeni aici sa-ti puna vreun diagnostic.
Mergi cu analizele la medic!

| johnnny123 a răspuns:

Omule, nimeni de aici nu-ți va pune diagnosticul de "leucemie", indiferent de câte ori vei repeta întrebarea asta.

Chiar ți se pare că leucemia este un subiect trivial pe care-l discuți cu niște necunoscuți fără studii medicale pe un site generalist?

Numai un doctor poate pune acest diagnostic și numai în urma unor investigații foarte serioase. Dacă ești atât de îngrijorat nu ai decât să-ți faci o programare și să discuți cu un doctor.