| Ciprianadv a întrebat:

eu am ghips pe mana de 20 de zile, am avut fractura, mi s-a recomandat sa stau 30 de zile, eu as vrea sa mai stau o saptamana cu el si sa incep recuperarile, ce recuperare as putea face daca am avut fractura stiloida? Cat timp sa fac recuperare, pentru ca sunt portar la fotbal, ce alimentatie sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

La aceste întrebări trebuie să îți răspundă medicul.

| Ciprianadv explică (pentru Andreeush):

Pai pentru ca este Romania, dureaza 5 ore sa intru in cabinet, de asta am intrebat aici, pentru ca vreau sa o scot acasa.