| Bogdanelll96 a întrebat:

Buna Ziua! Fac 17 ani peste 2 luni, am 1.82 si 72 kg, fac sala de un an si as dori sa incep primul meu ciclu de steroizi. Ce imi recomandati? Sa nu se aromatizeze si sa nu produca efecte secundare prea mari. Sa nu depaseasca 400 RON.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Atletii de performanta iau hormoni si suplimente alimentare doar aflandu-se sub supraveghere medicala si cu analizele la zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fa prostia sa cumperi steroizi nu sunt buni.Fa sala in continuare mananca multe salate si exclude mancarea de tip fast-food din regimul tau alimentar.

| Joker11 a răspuns:

Cumperi hormoni de crestere.

| WeAreLegion a răspuns:

Daca folosesti steroizi vei face doar masa si nu vei acea forta, muschii facuti cu steroizi o sa dispara in 16-17 luni chiar daca vei continua sa mergi la sala, ti se vor retrage testiculele si iti vor creste tate pentru ca steroizii creaza dezechilibre hormonale foarte grave, deci practic daca folsesti steroizi te transformi intr-o femeie pentru ca iti opresc productia de teseazatosteron, steroizii sunt cea mai proasta alegere, mai bine foloseste suplimente proteice!

| Bogdanelll96 explică:

V-am rugat, daca sunteti paraleli cu sportul, nu va mai bagati unde nu va fierbe oala happy Daca am zis ca eu caut ceva sa nu se aromatizeze ( adica sa nu se transforme testosteronul in estrogeni) e clar ca vorbesti numai prostii.

| sorinmesi123 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu folosesti steroizi
laughing