| Jigokunokishi a întrebat:

ieri seara pe la 8 am baut o bere desperados si azi dimineata la 9 si ceva mi s-a luat sange pentru analize. Se poate sa iasa ceva aiurea la rezultat din cauza unei beri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Se recomanda ca inainte de analize cu 12 ore sa nu consumi nimic, te incadrezi si nu afecteaza rezultatul

| Balanica12 a răspuns:

Posibil ca tensiunea sa fie mai mare, dar in rest nu afecteaza cu nimic, stai chill! Mersi!