| MichaelScofieldPB a întrebat:

Buna ziua! Îmi poate recomanda cineva un spital/medic ortoped bun in București/Ploiesti care lucrează cu casa de asigurări în vederea unei operații pentru a scoate o tija din picior.Ce am găsit eu sunt liste de așteptare enorme(in Ploiesti), stau de un an și tot nu am rezolvat nimic.Pentru cei care îmi spun să mă duc la privat nu dispun de banii necesari(intervenția fiind destul de scumpă) și zic că dacă tot plătesc luna de luna asigurarea de sănătate să o și folosesc...Mulțumesc in avans și o zi cat mai faina!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Brizbriz a răspuns:

Foisor Bucuresti, e spital ortopedic