| swdcraiova a întrebat:

Imi puteti recomanda un psiholog bun in Craiova? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cunosc psihologi din Craiova dar iti recomand revista Psychologies. Acolo gasesti psihologi buni si numerele lor de telefon sau adresele lor de email.

| swdcraiova explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru swdcraiova):

Cu placere!

| anonim_4396 a răspuns (pentru swdcraiova):

Daca iti convine raspunsul meu alege-l ca raspuns castigator.

4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Prima dată un psiholog clinician, apoi te va trimite acesta acolo unde ai nevoie.