| totuldesprenaturasiaventura a întrebat:

Imi puteti spune ce parere aveti despre ortopedul Oana Sebastian Sever de la spitalul Foisor? Este bun in protezarea genunchiului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu crezi ca gasesti pe aici persoane care il cunosc?
Cand vrei sa afli despre profesionalismul unui ortoped, chirurg etc, ar fi recomandat sa mergi pe sectie, unde sunt persoanele internate si ele iti pot da mai multe informatii. Sau iti pot face alte recomandari. Acum, fiecare va avea parerea lui...

1 răspuns:
| Cristiang2023 a răspuns:

Este un dambagiu de doctor.a fost mama la el și i-a spus ca trebuie sa se opereze, fără consultații investigații. Asta e doctor de dus la animale.