| andreinr1 a întrebat:

imi puteti spune cum se fumează corect pentru ca eu inainte cand fumam mi se spunea ca nu fumez bine. Acum trag în piept si cred ca acum bine doar ca la fiecare tigară am ameteli si nu stiu de ce, nu e prima oara Cand fumez doar ca la fiecare am ameteli.Ce tigari imi recomandati sa nu fie tari.Nu vreau raspunsuri cu lasate de fumat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pqGro a răspuns:

Buna! Eu am stiut din prima sa trag. Prietenii mei fumau pe langa mine si eu ii imitam, deci prima oara am tras in piept, si da, dupa vreo cateva fumuri nu mai stiam ce e cu mine, ma lua ameteala grav. Dar, cu timpul ma obisnuisem, si dupa o saptamana fumam 2 la zi, ca atat puteam. O sa te obisnuiesti si tu, nu iti face griji. Eu fumam kent, si nu erau chiar asa de tari. Oricum m-am lasat de 2 ani si e mai bine. Reusesti tu sa te obisnuiesti! Succes big grin

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faptul ca deja incepi sa iti distrugi organismul e dovada ca fumezi bine