| zNNeX a întrebat:

imi puteti sugera un supliment pentru cresterea in greutate si masa musculara, dau funda. Multumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cauta gainer pe net.

| HadesSs a răspuns:

6 mese pe zi bogate in proteine carbohidrati si fibre, adica carne cartofi/orez/ si legume.

| zNNeX explică:

Am recipientul pentru proteine, dar vreau sa stiu care sunt cele mai bune si care dau rezultate mai rapid,