| Criss1223 a întrebat:

Bună ziua, îmi recomandați va rog un dentist bun în Timișoara cu un raport calitate-preț rezonabil?
Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SiA31 a răspuns:

Clinica I-Dentist.
Îi recomand din tot sufletul. Cei mai buni medici pe care i-am întâlnit și cel mai performant cabinet.

Îți las aici Facebook-ul cu numerele de contact.

https://www.facebook.com/clinicaidentist/

| Criss1223 explică (pentru SiA31):

Mulțumesc frumos ❤️

1 răspuns: