| Alexandra9272 a întrebat:

Buna ziua! Imi rodeam unghia si am înghițit puțină oja din aceea transparenta cu sclipici? Ce se poate întâmpla? Va mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adelina4679 a răspuns:

Nu se întâmpla nimic. Stai liniștită

| Alexandra9272 explică (pentru Adelina4679):

Mulțumesc! Daca vei putea sa ma ajuti si la ultima intrebare care am pus-o iti voi da coroană din nou?

| Adelina4679 a răspuns (pentru Alexandra9272):

Sigur, am dat raspuns